Zamówienia składane do godz. 15:00 (od poniedziałku do piątku) wysyłamy tego samego dnia!                      Zamówienie złożone w weekend (od pt. po godz. 15:00) u Ciebie już we wtorek!

Roblox

Opłatki na torty Roblox

Opłatek na tort Roblox ozdobi urodzinowe ciasta miłośników gier, ale doskonale sprawdzi się również na tortach osób, które uwielbiają klocki lego. W asortymencie znajdziesz wiele różnych grafik: kadrów z gry, elementów przedstawiających główne postacie czy nazwę gry na tle miasta zbudowanego z klocków. Co więcej, kolorystyka wydruków jest na tyle różnorodna, że z pewnością znajdziemy odpowiedni opłatek zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dekoracja jest idealna dla fanów gry w każdym wieku.

Roblox opłatki na tort – nasz asortyment

Oferujemy opłatek na tort Roblox okrągły o średnicy 20 cm. Dekorację możesz jednak zastosować również do ozdobienia znacznie większych ciast, a nawet tych piętrowych, ponieważ produkty występują także w zestawach z obwodami o wymiarach 27 cm x 9 cm. Wokół opłatka możesz umieścić kolorowe rozety lub rozsypać barwną posypkę. Odpowiednia kompozycja poszczególnych grafik sprawia, że dają one wrażenie trójwymiarowości, wzbudzającej zachwyt zarówno u samego solenizanta, jak i jego gości czy Twoich klientów, jeśli robisz torty na zamówienie. Oferujemy także prostokątne opłatki na tort Roblox o wymiarach 29 cm x 20,5 cm.

Czym charakteryzuje się Roblox opłatek na tort?

Proponowane przez nas dekoracje są:

  • dopracowane w każdym calu – do ich przygotowania jest wykorzystywany wysokiej jakości papier o grubości 0,6 mm, która zapewnia stosowną trwałość i estetyczny wygląd wydruku. Papier oraz tusze mają atesty i certyfikaty, potwierdzające to, że produkty mogą być bezpiecznie spożywane. Używamy drukarek, które zapewniają precyzję, wyraźne kontury grafik oraz intensywne barwy wydruku. Po wyjęciu z opakowania może się wydawać, że kolory są nieco blade, ale bez obaw, po kontakcie z wilgotnym tortem staną się intensywniejsze;

  • łatwe w użyciu – nie musisz korzystać ze szkoleń i specjalistycznego sprzętu podczas dekoracji tortu ani poświęcać wielu godzin na to, by osiągnąć spektakularny efekt. Opłatek wystarczy położyć na deserze i wygładzić lekko szpatułką, by pozbyć się pęcherzyków powietrza;

  • tanie – przy użyciu jednego zestawu możesz ozdobić cały tort, niezależnie od jego rozmiarów, w tym także tort piętrowy. Podobny efekt, np. przy użyciu masy cukrowej, generowałby kilkukrotnie większe koszty;

  • uniwersalne – opłatki wysyłamy w formacie A4 do samodzielnego wycięcia, co pozwala Ci dodatkowo dostosować ich kształt oraz rozmiar do własnej wizji. Wydruk doskonale sprawdzi się na ciastach okrągłych, prostokątnych, a także tych o niestandardowych kształtach.

Roblox opłatek na tort jest pakowany w woreczek strunowy, który zabezpiecza go przed wilgocią, a także kartonowe opakowanie, którego zadaniem jest ochrona dekoracji przed uszkodzeniem mechanicznym. Wydruk możesz dodatkowo za darmo spersonalizować, umieszczając na nim napis, np. 7 urodziny Nikodema18-stka Laury i Klary100 lat Milenka. W formularzu podczas zakupów będziesz mógł wybrać treść napisu, jego kolor oraz miejsce, w którym zostanie umieszczony.

Jak używać opłatka na tort Roblox?

Opłatek na tort z Roblox należy umieścić na cieście 1–2 godziny przed jego podaniem. Pamiętaj, że jeśli będziesz czekał zbyt długo, to po około 6 godzinach kontury grafiki zaczną się rozmywać. Po nałożeniu opłatka możesz wygładzić strukturę szpatułką lub łyżką, aby pozbyć się większych pęcherzyków powietrza – te drobne wchłoną się same. Opłatek najlepiej nałożyć na wilgotne podłoże, takie jak ubita śmietanka z cukrem czy mokry tynk. Po nasiąknięciu będzie doskonale wyglądał, a przy tym łatwo go pokroisz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl