Zapisz się na newsletter i zyskaj 5 % rabatu na pierwsze zakupy
Wybieraj spośród 1000+ wzorów opłatków
Kupuj bez obaw - zwrot do 60 dni

Opłatek na Tort Roblox

Roblox

Opłatki na torty Roblox

Opłatek na tort Roblox ozdobi urodzinowe ciasta miłośników gier, ale doskonale sprawdzi się również na tortach osób, które uwielbiają klocki lego. W asortymencie znajdziesz wiele różnych grafik: kadrów z gry, elementów przedstawiających główne postacie czy nazwę gry na tle miasta zbudowanego z klocków. Co więcej, kolorystyka wydruków jest na tyle różnorodna, że z pewnością znajdziemy odpowiedni opłatek zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Dekoracja jest idealna dla fanów gry w każdym wieku.

Roblox opłatki na tort – nasz asortyment

Oferujemy opłatek na tort Roblox okrągły o średnicy 20 cm. Dekorację możesz jednak zastosować również do ozdobienia znacznie większych ciast, a nawet tych piętrowych, ponieważ produkty występują także w zestawach z obwodami o wymiarach 27 cm x 9 cm. Wokół opłatka możesz umieścić kolorowe rozety lub rozsypać barwną posypkę. Odpowiednia kompozycja poszczególnych grafik sprawia, że dają one wrażenie trójwymiarowości, wzbudzającej zachwyt zarówno u samego solenizanta, jak i jego gości czy Twoich klientów, jeśli robisz torty na zamówienie. Oferujemy także prostokątne opłatki na tort Roblox o wymiarach 29 cm x 20,5 cm.

Czym charakteryzuje się Roblox opłatek na tort?

Proponowane przez nas dekoracje są:

  • dopracowane w każdym calu – do ich przygotowania jest wykorzystywany wysokiej jakości papier o grubości 0,6 mm, która zapewnia stosowną trwałość i estetyczny wygląd wydruku. Papier oraz tusze mają atesty i certyfikaty, potwierdzające to, że produkty mogą być bezpiecznie spożywane. Używamy drukarek, które zapewniają precyzję, wyraźne kontury grafik oraz intensywne barwy wydruku. Po wyjęciu z opakowania może się wydawać, że kolory są nieco blade, ale bez obaw, po kontakcie z wilgotnym tortem staną się intensywniejsze;

  • łatwe w użyciu – nie musisz korzystać ze szkoleń i specjalistycznego sprzętu podczas dekoracji tortu ani poświęcać wielu godzin na to, by osiągnąć spektakularny efekt. Opłatek wystarczy położyć na deserze i wygładzić lekko szpatułką, by pozbyć się pęcherzyków powietrza;

  • tanie – przy użyciu jednego zestawu możesz ozdobić cały tort, niezależnie od jego rozmiarów, w tym także tort piętrowy. Podobny efekt, np. przy użyciu masy cukrowej, generowałby kilkukrotnie większe koszty;

  • uniwersalne – opłatki wysyłamy w formacie A4 do samodzielnego wycięcia, co pozwala Ci dodatkowo dostosować ich kształt oraz rozmiar do własnej wizji. Wydruk doskonale sprawdzi się na ciastach okrągłych, prostokątnych, a także tych o niestandardowych kształtach.

Roblox opłatek na tort jest pakowany w woreczek strunowy, który zabezpiecza go przed wilgocią, a także kartonowe opakowanie, którego zadaniem jest ochrona dekoracji przed uszkodzeniem mechanicznym. Wydruk możesz dodatkowo za darmo spersonalizować, umieszczając na nim napis, np. 7 urodziny Nikodema18-stka Laury i Klary100 lat Milenka. W formularzu podczas zakupów będziesz mógł wybrać treść napisu, jego kolor oraz miejsce, w którym zostanie umieszczony.

Jak używać opłatka na tort Roblox?

Opłatek na tort z Roblox należy umieścić na cieście 1–2 godziny przed jego podaniem. Pamiętaj, że jeśli będziesz czekał zbyt długo, to po około 6 godzinach kontury grafiki zaczną się rozmywać. Po nałożeniu opłatka możesz wygładzić strukturę szpatułką lub łyżką, aby pozbyć się większych pęcherzyków powietrza – te drobne wchłoną się same. Opłatek najlepiej nałożyć na wilgotne podłoże, takie jak ubita śmietanka z cukrem czy mokry tynk. Po nasiąknięciu będzie doskonale wyglądał, a przy tym łatwo go pokroisz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl